"Osjećam se kao da sam na bolničkoj hrani"

Plavi tim mučio se s neravnomjernim tijestom i slabo začinjenim sirom u štruklama, dok su crveni poslužili sirove njoke i vizualno upitnu salatu. „Salata izgleda toliko odbojno kao da ju je već netko jeo“, rekao je chef Goran Kočiš.

Crveni tim odradio je bolje štrukle, a radila ih je Renata. Plavi tim pripremio je i bistru kokošju juhu. „Osjećam se kao da sam na bolničkoj hrani“, komentirao je juhu chef Stjepan. Crveni tim radio je krem juhu od mrkve i celera. „Ukusnija je i inovativnija od one od plavog tima“, rekao je Stjepan, a za glavno jelo, plavi tim ponudio je ćufte i pire krumpir. „Nikad gore ćufte i nikad gori pire u svom životu nisam probao“, rekao je Stjepan. „Nikad gori gastroduel nismo imali“, dodao je. Više pogledajte u videu na početku članka!

Premda je žiri na kraju izazova bio vrlo nezadovoljan, crveni su dobili više žetona od ljudi koji su kušali jela, a i prema procjeni žirija za nijansu su bili bolji od plavih, čime je crveni tim pobijedio u ovom izazovu.

Sve novosti pogledajte na službenoj stranici MasterChefa!

Sve novosti MasterChefa pratite uz ponosnog sponzora Spar Hrvatska!

MasterChef, ep. 27, nakon - 7 INTENZIVNO! Tko se štrukla lati, od štrukla će izgleda i... "Pa mogu prokomentirati!"

MasterChef nakon eliminacije: Zoran Đošić SAZNAJTE VIŠE! Ovo nismo očekivali od Zorana! Evo što kaže nakon odlaska: "Pao mi je kamen sa srca!"