Ponude su se kretale od 100 do 650 eura

U novoj epizodi emisije Cash or Trash gledatelji su imali prilike vidjeti tri potpuno različita predmeta.

Prva podavateljica bila je 38-godišnja Nina iz Zagreba, specijalist ekonomskih znanosti, koja je na procjenu donijela naušnice koje joj je poklonio prijatelj.

„One nisu moj stil, pa bih voljela saznati njihovu vrijednost i možda ih prepustiti vlasnici koja bi ih više nosila nego ja“, rekla je Nina. Procjenjitelj Ilam potvrdio je da je riječ o ručno izrađenom komadu s pravim rubinima i vrlo kvalitetnom izradom te je naušnice procijenio na 770 eura, što je Ninu ugodno iznenadilo.

U sobi trgovaca ponude su se kretale od 100 do 650 eura, no Nina nije željela pristati na iznos ispod 850 eura. Nakon kratkog pregovaranja, naušnice su ipak pripale Lani za 825 eura. „Svidjele su mi se na prvu, a priča koju imaju dala im je poseban efekt“, rekla je Lana, dok je Nina dodala da je aukcija bila vruća, ali i jako uspješna.

Nova epizoda donijela je zanimljive predmete i vrlo različite ishode, a nove priče i neočekivane procjene gledatelji će otkriti u sljedećoj epizodi Cash or Trasha na Novoj TV.

Cash or trash, 4.12. - 8 Cash or Trash Najveći parfem na svijetu nije pronašao novog vlasnika