Ponosna majka!

Posljednjih se tjedana glumci dramske serije "U dobru i zlu" opraštaju od seta jer je većina snimila svoje posljednje scene u seriji.

Prije nekoliko se dana od glumačke ekipe oprostila i Lena Medar koja u seriji igra odlučnu Lorenu. Na svojem se Instagramu zahvalila cijeloj ekipi te podijelila svoje najdraže trenutke sa seta.

Podijelila je najviše fotografija sa svojom majkom iz serije, Petrom, koju je utjelovila glumica Katarina Baban. Glumice se inače često druže i u privatnom životu pa rado podijele zajedničke trenutke na svojim društvenim mrežama.

Katarina često komentira Ledine fotografije u stilu Petre pa je tako njezinu posljednju objavu upotpunila komentarom: „Sunce mamino najljepše i najtalentiranije!“ dok joj je na prijašnjoj objavi dala kompliment u obliku komentara: „Ćerce moje lijepo“.

Jasno je da su se glumice itekako povezale na setu te se čini da je Petra, odnosno Katarina, preuzela majčinsku ulogu i u stvarnom životu!

Seriju "U dobru i zlu" ne propustite pratiti od ponedjeljka do petka na Novoj TV! Propuštene epizode gledajte na Novoj Plus.