"Sada je dobio sve što je htio."

U uredu je vladao neobičan spoj veselja i napetosti. Stanislav, Aljoša i Vinko nazdravljali su Stanislavovu odlasku u mirovinu, ali atmosfera nije bila onako bezbrižna kako bi se očekivalo. Stanislav je, s čašom u ruci, priznao da odlazi s gorčinom, nadao se da će posao prepustiti nekom mlađem.

Najviše ga je, rekao je, uznemirio povratak Zovka. Aljoša je zaključio da Zovko, nakon svega što se dogodilo, ionako više ne mari za hotel, dobio je sve što je htio, pa mu je svejedno.

Stanislav imak misli da ga ne treba podcjenjivati. Zovka se treba paziti. Vinko je nadoadao da Zovko sigurno nije zaboravio tko mu je stao na put. Sigurno je već izračunao kome se sve zamjerio… i tko bi mu se mogao naći na meti. Na kraju su sve svi složili da u danima koji dolaze, svi će morati biti na oprezu.

Kumovi, 15.10. - 3 KUMOVI Hoće li njegove riječi doprijeti do nje?

Seriju "Kumovi" ne propustite pratiti od ponedjeljka do petka na Novoj TV! Propuštene epizode gledajte na Novoj Plus.