Egon Jurić napustio je MasterChef natjecanje - oproštaj pun podrške!
9.12.2025 / 23:55 / Zanimljivosti komentari
"Neću odustat od kuhanja. Imam ja još svojih planova i ciljeva i dok to ne ostvarim"
Na kušanju su razlike postale jasne. Egonov desert imao je dobre okuse, ali je tehnika bila slaba. Renatin tanjur pregazila je kandirana naranča koja je, kako je rekao Goran, „preuzela igru i nije pustila ostale namirnice da dođu do izražaja“. Selma je, unatoč vlastitim sumnjama, ponudila najkompletniji tanjur. „Lijepo se osjete svi okusi, jedno nadopunjuje drugo, dolazi fino tostirani lješnjak, pa ta karamela, jetra se stalno vrti po ustima, jako lijepo“, rekao je Goran.
Selma je tako postala prva kandidatkinja od njih troje koja ulazi u top 8, a odluka između Renate i Egona bila je teška, no žiri je zaključio da je Renatin tanjur ipak za nijansu bio bolji. „Renata, ti ideš u top 8“, rekao je chef Stjepan.
Za Egona je to značilo kraj natjecanja, a oproštaj je bio emotivan i pun podrške. „Egon, jel ti teško? Ne treba ti biti. Došao si vrlo daleko u MasterChefu. Znaš zašto? Zato što imaš talent. Kad to shvatiš, bit ćeš tri puta jači. Ima da razvališ“, poručio mu je chef Goran. „Najdraže od svega mi je što su svi mislili da sam neki zeznuti, zatvoren, smrknut, a onda shvatili koliko sam mekan iznutra. Neću odustat od kuhanja. Imam ja još svojih planova i ciljeva i dok to ne ostvarim“, zaključio je Egon. Više pogledajte u videu na početku članka!
Nakon njegovog odlaska, u MasterChefu je ostalo samo osam kandidata, a što ih čeka u završnim ciklusima natjecanja i koliko će biti spremni izdržati sve napetije izazove, gledatelji će doznati u sljedećim epizodama MasterChefa na Novoj TV.
Sve novosti pogledajte na službenoj stranici MasterChefa!
Sve novosti MasterChefa pratite uz ponosnog sponzora Spar Hrvatska!