Drugo ime ljubavi: Novinski članak koji će cijeli Knežev Dol okrenuti protiv nje
1.5.2020 / 08:54 / Zanimljivosti
Saznajte što vas očekuje u novoj epizodi serije 'Drugo ime ljubavi'

Irena shvaća da mora nešto poduzeti kako bi izvukla Luku pa planira objaviti članak u novinama o Karlovim malverzacijama. U želji da prokaže Karla, šalje tekst koji urednik „Glasnika Knežev dola“, Karlov igrač, zatim izmijeni te objavi verziju fokusiranu samo na Lolu, bez ijedne riječi o Luki i Karlu.

Knežev dol burno reagira na članak. Božidar trpi od nadređenih te se dolazi suočiti s Irenom. Lola je šikanirana od bolničkog osoblja i voditelja motela. Pogledajte što vas očekuje u današnjoj epizodi:
Bruno doprati Jelenu kući i ona ga moli da ostane s njom. Jelena je u strahu da će ostati bez posla, ali Bruno je uz nju i tješi je. Provode slobodan dan s Rokom.

Tamara emotivno traži od komisije milost za sestru. Jelena je ganuta i zahvalna sestri.
Najzanimljivije trenutke epizode pogledajte u galeriji:
Dramsku seriju 'Drugo ime ljubavi' ne propustite od ponedjeljka do petka na Novoj TV. Propuštene epizode pogledajte besplatno na novatv.hr.