.

 

Danas
05:15 Dnevnik Nove TV
05:50 inMagazin vikend
06:20 Sutkinja Maria Lopez
(91/130)
06:45 Jump with Joey
(1-2/12)
07:05 Pčelica Maja
(13-14/26)
07:30 TV izlog
07:45 Ninja ratnici
(66/104)
08:15 TV izlog
08:30 Zauvijek susjedi
(4-5/80)
09:40 inMagazin
11:35 Draguljareva kći
(41/55)
12:00 Crna ruža
(7/70)
13:30 Navy CIS
(6-7/24)
15:15 Ninja ratnici
(67/104)
15:45 Zauvijek susjedi
(6, 12/80)
17:25 inMagazin
18:10 Ljubav, vjera, nada
(84/100)
19:13 PBZ financijska edukacija
20:05 Draguljareva kći
(42/55)
21:30 Crna ruža
(8/70)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Spot
01:10 Braća po krvi
03:00 Nikita
(2/23)
03:40 Astro savjetnik
04:40 Sutkinja Maria Lopez
(91/130)
05:00 Kraj programa
Sutra
05:50 Dnevnik Nove TV
06:20 inMagazin
07:00 Sutkinja Maria Lopez
(92/130)
07:30 Jump with Joey
(2-3/12)
07:50 Pčelica Maja
(16-17/26)
08:10 TV izlog
08:25 Ninja ratnici
(67/104)
08:55 TV izlog
09:10 Zauvijek susjedi
(6, 12/80)
10:20 inMagazin
11:05 Draguljareva kći
(42/55)
12:30 Crna ruža
(8/70)
13:29 PBZ financijska edukacija
13:30 Navy CIS
(8-9/24 )
15:20 Ninja ratnici
(68/104)
15:50 Zauvijek susjedi
(1-2/80)
17:25 inMagazin
18:10 Ljubav, vjera, nada
(85/100)
19:10 PBZ financijska edukacija
20:05 Draguljareva kći
(43/55)
21:30 Crna ruža
(9/70)
23:00 Večernje vijesti
01:35 Spot
03:15 Nikita
(3/23)
04:00 Astro savjetnik
05:00 Kraj programa
Prekosutra
05:30 Dnevnik Nove TV
06:20 inMagazin
07:00 Sutkinja Maria Lopez
(93/130)
07:30 Jump with Joey
(3-4/12)
07:50 Pčelica Maja
(17-18/26)
08:10 TV izlog
08:25 Ninja ratnici
(68/104)
08:55 TV izlog
09:10 Zauvijek susjedi
(1-2/80)
10:20 inMagazin
11:15 Draguljareva kći
(43/55)
12:30 Crna ruža
(9/70)
13:29 PBZ financijska edukacija
13:30 Navy CIS
(10-11/24)
15:20 Ninja ratnici
(69/104)
15:50 Zauvijek susjedi
(3, 7/80)
17:25 inMagazin
18:10 Ljubav, vjera, nada
(86/100)
19:10 PBZ financijska edukacija
20:05 Draguljareva kći
(44/55)
21:05 Crna ruža
(10/70)
22:20 Provjereno
23:25 Večernje vijesti
23:45 Sedam
02:05 Kuća na stijeni
04:10 Astro savjetnik
05:00 Kraj programa
Petak, 05.09
05:30 Dnevnik Nove TV
06:20 inMagazin
07:00 Sutkinja Maria Lopez
(94/130)
07:30 Jump with Joey
(5/12)
07:50 Pčelica Maja
(18-19/26)
08:10 TV izlog
08:25 Ninja ratnici
(69/104)
08:55 TV izlog
09:10 Zauvijek susjedi
(3, 7/80)
10:20 inMagazin
11:15 Draguljareva kći
(44/55)
12:30 Crna ruža
(10/70)
13:29 PBZ financijska edukacija
13:30 Navy CIS
(12-13/24)
15:20 Ninja ratnici
(70/104)
15:50 Zauvijek susjedi
(8-9/80)
17:25 inMagazin
18:10 Ljubav, vjera, nada
(87/100)
19:10 PBZ financijska edukacija
20:05 Draguljareva kći
(45/55)
21:10 Crna ruža
(11/70)
02:15 Sedam
04:25 Astro savjetnik
05:25 Kraj programa
Subota, 06.09
05:35 Dnevnik Nove TV
06:15 Divino novo ruho
(10-11/13)
07:45 TV izlog
08:00 Peppa Pig
(1-2/26)
08:15 Jump with Joey
(5-6/12)
08:35 Traktor Tom
(1/26)
08:50 Pčelica Maja
(15-16/26)
09:15 Sveznalica Rose
(1/52)
09:30 Pac - Man
(20/29)
09:55 Ninja kornjače
(17/52)
10:20 Slugterra
(1/26)
10:45 Stručnjaci zanata
(1/6)
11:50 Nad lipom 35
12:50 Povjerljive priče
14:45 Dr.Quinn,žena vrač:Punim srcem
16:30 Provjereno
17:10 Provjereno
17:45 inMagazin vikend
18:30 Lud, zbunjen, normalan
(29/72)
20:05 Lud, zbunjen, normalan
(1/24)
01:00 Zemlja tame
02:35 Ljubavna priča
04:30 Astro savjetnik
05:30 Nad lipom 35
06:20 Kraj programa
Nedjelja, 07.09
06:25 Dnevnik Nove TV
07:15 TV izlog
07:30 Peppa Pig
(3-4/26)
07:45 Jump with Joey
(6-7/12)
08:05 Traktor Tom
(2/26)
08:20 Pčelica Maja
(17-18/26)
08:40 Sveznalica Rose
(2/52)
08:55 Pac - Man
(21/39)
09:20 Ninja kornjače
(18/52)
09:45 Slugterra
(22/26)
10:10 Stručnjaci zanata
(1/6)
11:15 Zauvijek susjedi
(8-9/80)
12:25 Nad lipom 35
15:25 Klika
17:10 Zauvijek susjedi
(94/100;13/80)
18:25 Dva smo svijeta različita
(14/14)
20:05 Lud, zbunjen, normalan
(2/24)
00:30 Anđeli i demoni
03:00 Zemlja tame
04:30 Nad lipom 35
05:25 Kraj programa
Ponedjeljak, 08.09
06:05 Dnevnik Nove TV
06:55 Sutkinja Maria Lopez
(95/130)
07:25 Jump with Joey
(7-8/12)
07:50 Pčelica Maja
(15-16/26)
08:15 TV izlog
08:30 Ninja ratnici
(70/104)
09:00 TV izlog
09:15 Zauvijek susjedi
(94;13/80)
10:25 inMagazin vikend
11:15 Draguljareva kći
(45/55)
12:30 Crna ruža
(11/70)
13:29 PBZ financijska edukacija
13:30 Navy CIS
(14-15/24)
15:20 Ninja ratnici
(71/104)
15:50 Zauvijek susjedi
(14-15/80)
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 inMagazin
18:10 Ljubav, vjera, nada
(88/100)
19:15 Dnevnik Nove TV
20:05 Draguljareva kći
(46/55)
21:15 Crna ruža
(12/70)
22:20 Večernje vijesti
22:40 Operacija Olimpus
00:25 Policijska akademija 6
02:05 Nikita
(4/23)
02:55 Astro savjetnik
03:55 Sutkinja Maria Lopez
(95/130)
04:20 Kraj programa

Novatv.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Novatv.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Novatv.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se